Svatební sklenice na přípitek. Víno, nebo sekt?

Rozhodli jste se, že stvrdíte svoji lásku slavnostně prohlášeným ANO? Svatba patří v životě k zážitkům, na které se nezapomíná. A aby i taková byla, je třeba neponechat svatební přípravy náhodě a vše dobře naplánovat. Jednou z nezbytností slavnostní tabule jsou i svatební sklenice na přípitek. Jaké se nabízejí možnosti?

Slavnostní přípitek se neobejde bez vhodných sklenic

Dnes už můžete nechat svatební přípravy profesionálům, kteří vše zařídí na přání nevěsty. Pro spoustu budoucích manželek je však samotné plánování svatby příjemnou činností, na kterou si rády udělají čas. Berou to totiž jako součást svatebního dne. A co může být příjemnějšího než si vybírat nejhezčí šaty, nejkrásnější výzdobu svatební tabule nebo nejlepší zábavu na hostinu?

Ta obvykle začíná slavnostním přípitkem, který pronese nejčastěji otec nevěsty, svědek ženicha nebo i sám ženich. Svatební proslov ale není jediná důležitá věc, musíte také dbát na to, v čem se bude víno nebo sekt podávat. Svatební sklenice na přípitek pro nevěstu a ženicha tak hrají na hostině velmi důležitou úlohu.

Důležité okamžiky svatebního dne

U přípitku málokdy zůstane suché oko maminek i nevěsty, slzy ukápnou také mnohým hostům. I proto si tento okamžik zaslouží speciální svatební doplněk v podobě krásných sklenic. Sklo je ušlechtilým materiálem a může být také hezkou vzpomínkou na den, v němž převládaly pocity štěstí. Ty pak často v manželském životě vystřídá i potřeba kompromisů. I proto je tak důležité mít doma něco, co připomene manželům tu nejlepší svatbu.

svatební sklenice na přípitek na víno nebo na sekt

Nechte si vyrýt originální nápis nebo obrázek

Svatební sklenice na přípitek pro nevěstu a ženicha lze připravit přímo na zakázku. Metodou zvanou pískování si můžete nechat do bezolovnatého křišťálového skla vyrýt nejen vhodný obrázek, ale také datum svatby, či citát z oznámení. Ideální je na sklenice pořídit také speciální dárkovou krabičku, v níž jsou chráněny proti případnému rozbití. Díky lesklému saténu vypadá krabička slavnostně.

Pokud ještě nemáte nápad na svatební dar pro snoubence, co kdybyste jim navrhli, že pořídíte svatební sklenice? Milý dárek určitě udělá radost.