Světýlkov – Půjčovna svatebních dekorací – Praha a kdekoli jinde na světě.

Svatba se bez dekorací nemůže obejít v žádném případě. Kdo to zatím neví, ten to zjistí a kdo to ví, ten vám to potvrdí. Svatebních dekorací budete potřebovat poměrně hodně a proto je kolikrát nejlepší formou půjčovna. Právě proto je tu půjčovna svatebních dekorací Světýlkov. Abychom mohli Vašim svatbám dodat potřebnou záři a šmrnc. Uvidíte, že to stojí za to!

Světelné dekorace na svatbu – proč světýlka?

Co je hlavní svatební dekorace? O tom by se daly vést dlouhé spory. Každý má rád zkrátka něco jiného. Na tom, co dodá každé svatbě a oslavě atmosféru se už ale shodne větší počet lidí. Jsou to světýlka. A to především ta, které mají příjemné světlo, které se dá zkombinovat s jakýmikoli dalšími prvky svatebních dekorací. Světýlkov je přesně to, co hledáte. Jsme půjčovna svatebních dekorací, a i když je naším sídlem Praha, není pro nás problém rozzářit svatbu kdekoli.

Jak to může na svatbě vypadat?

Inspirace. Tu bude pro naplánování dokonalé svatby potřebovat každý pár. Nejlepší inspirací je samozřejmě zážitek a osobní zkušenost. Máme pro Vás tedy připravenou galerii fotek od nevěst, které naše služby využily a stejně tak si můžete pročíst i jejich recenze. Níže máte pouze drobnou ukázku, pro více fotografií pokračujte zde, případně navštivte náš Instagram.

Co pro Vás máme připraveno?

Organizace svatby je složitá, ale s námi by měla být co nejjednodušší. Připravili jsme pro Vás tři hlavní sady světýlek. Vybírejte je podle toho, jak velkou svatbu plánujete a jak velký je prostor, kde se bude odehrávat.

Sady světýlek obsahují vždy LED světelné řetězy, ale také světelné nápisy, vše najdete zde. Pokud by Vám tyto základní prvky nestačily, můžete svatbu vylepšit ještě o světelné láhve, RGB reflektory, nebo (o nejoblíbenější) žárovkové řetězy.

Jak to funguje?

Doufáme, že to skutečně funguje jednoduše a jen si to my nemyslíme 🙂

  1. Pošlete nám Vaši poptávku
  2. Prověříme, zda jsou požadovaná světýlka na zvolený termín dostupná
  3. Připravíme fakturu a na všem se domluvíme
  4. Přijedete k nám do Prahy, zapůjčíme světýlka (nebo Vám je pošleme) a užijete si svatbu
  5. Přiveze nám světýlka zpět zničení a šťastní po svatbě (nebo je pošlete)
  6. Prověříme, že vše funguje jak má a vrátíme vám zálohu.

Kde nás najdete?

Praha – půjčovna svatebních dekorací Světýlkov

Pokud budete chtít naše služby využít, bude vás asi zajímat, kde nás najdete. Světelné dekorace na Vaše svatby půjčujeme na východním okraji Prahy, konkrétně v Satalicích. Pokud si světýlka objednáte, dostanete přesný popis, jak se k nám dostat, nebo se můžete podívat předem.

Od svatební sezony 2021 jsme také pro vás připravili vylepšené balení svatebních sad. Abyste nemuseli přemýšlet, jestli se vám vše vejde do auta, podívejte se na přehled níže:

  • Sada Mini – plátěná taška + nápis LOVE – bez problému převezete i MHD
  • Sada Standard – EURO přepravka 60x40x32 cm
  • Sada Maxi – EURO přepravka 60x40x32 cm – 2 kusy

Ve Vašem městě v krabici

Pokud máte Prahu daleko, nebo se Vám zkrátka nechce nikam jezdit, nevadí. Světýlka k vám mohou dorazit balíkem a to konkrétně (jen a pouze) Zásilkovnou. Tu už najdete prakticky kdekoli v České Republice, proto jen vyberete pobočku, která se vám nejvíce hodí a světýlka vám tam dorazí.

Nejste z ČR? Světýlka si můžete požičať i na Slovensku a światła na wesele mamy również w Polsce

Další svatební dekorace?

Víme, že světýlka nejsou všechno. Sice vypadají skvěle večer, kdy je zábava v nejvyšším stupni, ale svatba se odehrává i přes den. Pokud chcete vylepšit svůj obřad a mít nádherné fotografie, doporučujeme vám navštívit náš další projekt – Slavobránov.

Pokud si myslíte, že velké věci vypadají prostě líp, můžete se podívat také na náš projekt Písmenkov, kde pro vás máme připravena velká svíticí písmena.

Budeme se těšit, že se na nás obrátíte a zapůjčíte si svatební dekorace i od nás. Uděláme vše pro to, abyste se zařadili mezi ty, kteří nás dále doporučují. Ať už se potkáme v Praze, nebo se potkáte jen s našimi světýlky.

A pokud jste zo Slovenska a chcete mať naozaj rozžiarenú svadbu, navštivte Svetielkov!

pismenkov velká svíticí písmena