Světelné láhve

Světelné láhve jsou možným doplňkem k sadám světýlek Mini, Standard, nebo Maxi. Jedná se o velmi pěknou, ale také praktickou dekoraci na Vaši svatbu a díky světelným lahvím budete budete mít příjemné tlumené osvětlení. Na většině svateb je zároveň i dostatek plných lahví, proto každá světelná láhev do kolektivu lahví perfektně zapadne.

Večerní zábava bývá na svatbách stěžejním bodem a vytvořit příjemnou atmosféru pro svatební hosty chce většina novomanželů. Tlumené osvětlení v příjemném odstínu můžeme jen doporučit. Láhve nikoho neoslňují ostrým světlem, ale zároveň Vaši hosté nebudou mít problém se u stolu bez problému najíst. Pohoda pro hosty je díky tomu stoprocentně zaručena a k tomu navíc, vypadají skvěle!

Světelné láhve – jak to funguje?

  • Doplněk k sadám světýlek – samostatné půjčení bohužel není možné
  • Půjčujeme v sadách od 5 do 20 kusů
  • Různé tvary lahví, ale všechny vypadají krásně
  • Láhve vytváří velmi příjemné světlo na stoly pro hosty
  • Všechny láhve jsou dodávány včetně baterií
  • Příjemný odstín světla – teplá bílá
  • V každé láhvi jeden dvoumetrový řetěz plný světýlek
  • Objednávejte v rámci rezervace sady světýlek

Ceník zapůjčení světelných lahví

Počet KSOsobní vyzvednutíZásilkovna
5209 Kč379 Kč
10379 Kč559 Kč
15519 Kč699 Kč
20599 Kč799 Kč
Při doručení zásilkovnou cena obsahuje dopravu tam a zpět a je finální

Upcycling

Co je to upcycling? Jedná se o vdechnutí smyslu věcem, jejich „život“ by byl jinak u konce. Každá světelná láhev nese svůj vlastní příběh, který nejčastěji začínal bílým, nebo červeným vínem, následoval jeho vypitím a mohl skončit v odpadkovém koši na tříděný odpad. Pokračuje ale jinak. Důkladným vymytím, vyčištěním, osvětlením a poté může s radostí sloužit i na Vaší svatbě!

V současné době máme v nabídce pouze láhve z čirého skla, ale připravujeme pro Vás i klasické tmavě zelené láhve, abyste měli ještě lepší výběr, než nyní.

Potřebujete další inspiraci k tomu, jak vyšperkovat Vaši svatbu? Podívejte se na náš Instagram!