Sortiment

Světýlkov. Jak už sám název napovídá, tak ve Světýlkově jde především o světelné dekorace. Náš sortiment tedy obsahuje hlavně LED světelné řetězy a svíticí písmena, či nápisy. Rozzáří i Vaši svatbu?

A co tedy u nás najdete? Podívejte se sami! Máme pro Vás připraveny světelné řetězy různých délek a napájení, stejně tak svíticí nápisy, žárovkové řetězy, světelné láhve, RGB reflektory! Komu je to málo a hledá velká svíticí písmena, tak ta na něj čekají v Písmenkově!

Máte nějaké speciální přání?

Snažíme se pro Vás sledovat co nejvíce novinek a možnosti osvětlení pro Vaše svatby, ale vždycky nám samozřejmě něco unikne. Pokud tedy máte nějaké přání, co byste do sortimentu chtěli doplnit, určitě se nám ozvěte! Chceme Vám co nejvíce vycházet vstříc a pokud to bude jen trochu možné, určitě nový sortiment do nabídky zahrneme.

Sortiment světelných dekorací

Jak už bylo zmíněno, všechny naše sady se skládají ze světelných řetězů a svíticích písmen. Další položkou v sortimentu jsou světelné láhve a další možnosti k tomu, jak svatbu rozzářit, budou přibývat.

  1. Světelné řetězy
  2. Svíticí písmena
  3. Světelné láhve
  4. Žárovkové řetězy
  5. RGB reflektory

Hledáte inspiraci?

S inspirací na plánování a přípravu svatby Vám může pomoct náš svatební blog nebo se podívejte na naše profily na sociálních sítích Pinterestu, nebo Instagramu.