Žárovkové řetězy

Máme pro Vás novinky v sortimentu, na kterou bylo spousty dotazů! Připravili jsme pro Vás žárovkové řetězy k zapůjčení! Pokud potřebujete na Vaší svatbě či párty připravit něco víc, než jen decentní osvětlení, tak žárovkové řetězy jsou přesně pro Vás.

Tyto žárovky generují podstatně více světla a samotné postačí na nasvícení tanečního parketu, místa pro raut či dalších zákoutích na Vašich svatbách či oslavách. Žárovky mají v průměru přes 5,5 cm a jsou odolné proti vodě, takže déšť přežijí bez úhony.

Žárovkové řetězy – jak to funguje

  • Doplněk k sadám světýlek – samostatné půjčení bohužel není možné
  • Možnost objednat od 1 do 5 kusů
  • Každý řetěz má 13 metrů a je možné zapojit celkem 5 řetězů do sebe
  • Žárovkový řetěz vytváří příjemné teplé světlo
  • Objednávejte v rámci rezervace sady světýlek

Ceník zapůjčení žárovkových řetězů

Počet KSOsobní vyzvednutíZásilkovna
1390 Kč550 Kč
2690 Kč870 Kč
3990 Kč1190 Kč
41250 Kč1390 Kč
51390 Kč1650 Kč
Při doručení zásilkovnou cena obsahuje dopravu tam a zpět a je finální

Žárovkové řetězy – kam je umístit?

Zvažujete, jestli si na svatbu žárovkové řetězy zapůjčit? Může to být skvělá volba, pokud chcete zabít dvě mouchy jednou ranou. Řetězy totiž skvěle vypadají a zároveň už dokážou osvětlit i větší prostor. Kam je tedy ideálně umístit?

Venkovní umístění

Jednou z možností je žárovkové řetězy umístit ven. Zde se hodí nejvíce na vytvoření nějakých uliček, případně pokud budete mít venkovní taneční parket, tak ho za jejich pomoci můžete krásně vymezit. Nemusíte se bát, že by někdo přišel k úrazu, řetězy jsou voděvzdorné a budou tak skvěle fungovat i v případě přeháněk.

Vnitřní umístění

Vnitřní umístění může být trochu složitější, protože aby žárovkový řetěz vynikl, je potřeba, aby byl umístěn v dostatečně velkém prostoru. Ideální jsou tedy různé statky, či stodoly nebo vnitřní prostory s přiznanými trámy. V takovém místě vyniknou dokonale.