Zásnubní a snubní prsten: set nejdůležitějších šperků

Je to tady. Rozhodl jste se, že vaše partnerka je žena, se kterou chcete strávit celý život – a čeká vás tedy žádost o ruku. Je třeba začít ale přemýšlet prakticky, než se necháte pohltit romantikou. První věc, kterou byste měl začít, je zásnubní a snubní prsten. Set těchto šperků je nejlepší volbou.

Pokud chcete být praktický, klidně se můžete se svou partnerkou domluvit, že tento set půjdete vybrat společně, jelikož se jedná i o snubní prsten, který bude žena nosit celý život a ráda si jej vybírá sama. S žádostí o ruku ji potom můžete překvapit v momentě, kdy to bude nejméně čekat, takže o romantické překvapení nepřijde.

Co je zásnubní a snubní prsten jako set?

Pokud jste tento název ještě neslyšeli, vězte, že se jedná o zásnubní prsten a odpovídající snubní prsten, který tradičně nosí nevěsta. Už dle názvu je jasné, že set obsahuje dva prsteny, které k sobě ladí jak barevně, tak stylově. Jsou již navrženy tak, aby k sobě přesně pasovaly. Ženich si pak už jen dokoupí svůj snubní prsten sám.

Proč koupit takový set?

Výběr a nákup nejenom zásnubního, ale i snubních prstenů, bývá někdy docela těžkým úkolem. Když k tomu přidáte další věci, jako je plánování všeho okolo svatby a společného života, je nákup tohoto setu rozhodně ulehčujícím prvkem v celém seznamu povinností. Pokud jste perfekcionisti, podívejte se na detailnější informace o snubních prstenech

Ve srovnání s nákupem zásnubního a snubního prstenu samostatně existuje ale ještě několik dalších klíčových výhod svatební sady.

  1. Nákup svatební sady je jednoduchý a pohodlný. Místo toho, abyste kupovali dva různé prsteny samostatně, můžete ušetřit čas a zajistit, aby vše odpovídalo partnerčinu vkusu, tím, že si koupíte oba prsteny současně.
  2. Svatební sady vypadají jednoduše fantasticky. Typická svatební sada se vyznačuje tím, že je moderní a nadčasová, a hlavně se k sobě skvěle hodí.
  3. Tyto svatební sady jsou na trhu v mnoha provedeních, můžete si vybírat různé kovy, barvy i design. Vždy si tedy nevěsta najde něco, co skvěle podtrhne její styl.
  4. Vzhledem k tomu, že kupujete dva prsteny současně, můžete obvykle ušetřit spoustu peněz ve srovnání s nákupem zásnubního a snubního prstenu dohromady.

Tip: Zjistěte, jaký materiál prstenu bude sedět právě vám.

Jak tento set nosit?

Je jasné, že před svatbou si budoucí nevěsta nasadí na prsteníček pouze zásnubní prsten, snubní si schová a nasadí k tomu zásnubnímu až při svatebním obřadu (a poté již celý život nesundá a oslavíte společně spoustu výročí!).

Takže teď už vám jen zbývá se rozmyslet, jakému kovu a barvě dáte přednost – a můžete žádat o ruku. Víte už také, jaká vyberete světýlka? Hodně štěstí!

[sc name="recenze"]