Svatební líčení a jiné alchymie

Přiznejme si narovinu, že svatbu vždy řeší daleko více nevěsta, než ženich. Většinou. Ať už se jedná o dekorace, místo, co bude k jídlu, ale také jaké zvolit svatební líčení, jaké látky vybrat, vzít si tenisky nebo lodičky. Ten seznam by nemusel nikdy skončit! A u písmene L se každá nevěsta zastaví na dlouho.

Svatební líčení

I když se drtivá většina nevěst líčí běžně každý den, pokud zrovna není v karanténě, tak svatební líčení je zcela jiná kapitola. Ve svatební den chce každá slečna vypadat dokonale a k tomu je zapotřebí i odpovídající svatební líčení. Jak má ideální podoba vypadat necháme na každé z Vás, ale pro 9 z 10 nevěst bude platit, že si budete svatební líčení zkoušet předem u více make up artistů, než jste do té doby navštívily. Vybírejte rychle, poptávka je v tomto odvětví veliké a kapacity na víkendy nejsou nafukovací. K líčení samozřejmě musí pasovat i vhodný účes!

Lodičky

Volba správné obuvi je pro úspěšný svatební den klíčová. A to nejen kvůli vzhledu, ale určitě také kvůli Vašemu pohodlí po celý den. Obuv je nutné také zvolit adekvátně k prostoru a terénu, na kterém se bude svatba odehrávat. Vždy pamatujte na to, že pokud zmokne trávník, úzký podpatek není to pravé a určitě se Vám nějaký ten přešlap v takovém případě povede. Pokud si vybíráte boty přímo a pouze na svatební den, nezapomeňte, mimo jiné, si je pořádně před svatbou doma prošlápnout!

Svatební losy

Losování je na svatbě poměrně časté, stejně jako tombola a další hry, které můžete pro hosty připravit. Výrobu svatebních losů můžete vzít jak do svých rukou, tak na ně najmout specializované firmy, které vám je vyrobí v dokonalé podobě. A o co se může losovat? Většinou se jedná o různé úkoly, kterými hosté mohou udělat novomanželům radost, nebo o drobné ceny v rámci nějaké soutěže.

Látky

Pokud se vyhnete půjčení šatů ve svatebním salonu a nekoupíte si už hotové šaty na svatbu, tak vás pravděpodobně čeká švadlena a vybírání střihu a látky, ze které budou Vaše svatební šaty vyrobeny. A zde může nastat mnoho zádrhelů k cestě za vysněnou podobou. Ne každá látka se hodí na každý střih šatů a tak si určitě nechte v tomto směru poradit. Uděláte jedině dobře.