Aby svatební účes v uličce skvěle vypadat

Mezi nejtěžší věci, které musí nevěsta se svatbou zvládnout, patří výběr svatebních šatů, psychické zvládnutí předpovědi počasí a vybrat pro ni dokonalý svatební účes. Svatební přípravy začínají často od brzkého rána právě účesem a líčením, ženich nejčastěji volí účes stejný, jako jakýkoli jiný den. Ale až nevěstu uvidí, snažení určitě ocení.

Svatební účes

Slavnostní úprava vlasů patří ke každé větší společenské události, ale svatební účes je přeci jen ještě výjimečnější. V den obřadu je to právě nevěsta, na koho jsou upřeny všechny zraky a nezřídka se stane, že někteří hosté nevěstu snad ani nepoznají. Vybrat ty správné svatební šaty je náročné, ale u účesu to není o moc jednodušší. I zde mohou probíhat zkoušky česání a přemítání co bude nejvhodnější. Ano, určitě je cílem, aby vlasy skvěle vypadaly, ale také pamatujte na to, že s daným účesem budete trávit celý zbytek dne včetně aktivit jako je tanec či konzumace jídla. Každopádně si ale svatební účes pořádně užijte!

Ubrusy a ubrousky

Při přípravách svatby se většina nevěst snaží, aby vše bylo v určité barvě a aby se jednotlivé prvky co nejvíce shodovaly i v tónu barvy. Prostření svatební tabule se tomuto postupu nevyhne a tak je potřeba vybrat i vhodné svatební ubrusy a ubrousky. S ubrusy je většinou starostí málo, protože je nejčastěji dodává samotná restaurace či catering a na svatby používají nejvíce klasické bílé ubrusy. Co se ubrousků týče, tak zde už máte podstatně širší výběr a je jen na vás jakou variantu, rozměry a zdobení zvolíte. Bílá je barvou čistoty a určitě s ní na svatbě nic nezkazíte.

Svatební ulička

Vezmeme to z pohledu nevěsty. Místo a okamžik, o kterém jste určitě nesčetněkrát přemýšlela a na které jste se připravovala. Ve svatební den ale vše vypadá úplně jinak. Ať chcete nebo ne, na začátku svatební uličky se vždy dostaví největší příval emocí a zvládnout průchod uličkou v pomalém a rozvážném tempu může být poměrně nadlidský úkol. Zároveň ale tímto okamžikem vše začíná a počáteční nervozita přechází v uvolnění a to, že to zkrátka zvládnete. Výzdoba svatební uličky opět musí ladit s barevnými tóny celé svatby, ale hlavní je, aby její povrch byl předvídatelný. Upadnout určitě nechcete, takže si ji pečlivě zkontrolujte!