Svatební video může zachytit vše!

Každý, kdo už vlastní svatbu zažil, vám potvrdí, že ten den neskutečně uteče. Probudíte se, společně se stresem se nachystáte a pak už vše letí zběsilým tempem. Spousta novomanželů si kolikrát ani nevšimne veškeré výzdoby na svatbě, natož aby stihli ochutnat všechno připravené občerstvení. Svatební video pro ně tedy může být nejen osvěžením vzpomínek, ale i rozšířením obzorů ohledně jejich vlastní svatby.

Svatební video a co čekat?

I přes to, že v dnešní době je stále jednodušší pořizovat kvalitní fotografie a video, na většině svateb se najde minimálně profesionální fotograf. A stále častěji právě také kameraman. Svatební video je v podstatě krátkým filmem z vašeho dne, většinou bez možnosti pořizovat každý záběr dvacetkrát. Zkrátka to musí klapnout na první dobrou. Profesionálové, kteří svatební videa pořizují, jsou na tyto okolnosti připraveni a vědí, jak následně záběry z celého dne sestříhat. Stále populárnější jsou také záběry z dronu, který ovšem může vydávat rušivý zvuk. Vaše videovzpomínka trvá nejčastěji zhruba tři až pět minut a náklady na její pořízení? Ty se mohou lišit opravdu hodně!

Výzdoba svatby

A co je nutné k tomu, aby vaše video ze svatby skvěle vypadalo? Rozhodně výzdoba. Ta se musí vždy hodit především k danému místu, kde svatbu pořádáte, a i když se bude jednat o nějaký minimalistický prostor, určitě alespoň některé prvky přidejte. V průběhu dne se bude program přesouvat i celým prostorem, kde se svatba odehrává a tak nezapomeňte na výzdobu místa obřadu, kde vám může perfektně pomoct slavobrána, až po prostor pro pozdně večerní párty.

Výslužka

Svatba je náročnou událostí jak pro novomanžele, tak i pro samotné hosty. Pro některé je to často velká párty po dlouhé době a proto mohou být rána po svatbě náročná. Jako poděkování pro své hosty novomanželé často dávají části sladkého pohoštění a stále populárnější je také svatební víno. Doporučujeme ale přibalit také brufen.

Výročí svatby

Jak uteklo plánování svatby, tak stejně tak uteče i první rok po svatbě a možná ještě rychleji každý další. Den svatby se pro vás vedle narozenin stane dnem, při kterém budete vzpomínat a oslavovat každý další společný rok. Moc vám přejeme, aby jich bylo co nejvíce! Dostanete se až k platinové svatbě?