Svatební web, možný pomocník s organizací

Předposlední díl seriálu svatebních tipů. Všechny jste si mohli přečíst u nás na webu a pro více informací o konání Vaší svatby, budou moct možná hosté navštívit zase Váš svatební web. Co na něj umístit a jak pomůže s organizací?

Svatební web

V dnešní, digitální, době je stále častější si při organizování svatby založit vlastní svatební web. Může to být praktická pomůcka, jak na jedno místo vložit všechny důležité informace, které se svatby týkají. Je vhodné na něj umístit především přesné organizační pokyny k času a místu konání a případný harmonogram svatby, ale můžete přidat i další věci. Chybět by mezi nimi neměl například požadovaný dress code, aby se svatba mohla odehrávat v jednom duchu, a je možné také hostům naznačit, na jaké svatební dary se zaměřit a kterým se naopak vyhnout. Nespoléhejte ale na svatební web ve všem. Jsou hosté, kteří web navštíví a udělají dle instrukcí vše, o co je na webu požádáte. Jsou ale i tací, kterým můžete odkaz poslat stokrát, a buď jej nenavštíví, nebo mu nebudou věnovat dostatečnou pozornost. Určitě Vás s organizací tedy nespasí.

Wellness

Psát svatební tipy začínající písmenem W je poměrně náročné a již zmíněný web toto téma prakticky vyčerpává. Po přípravách svatby budete ale vyčerpaní i vy a určitě vám můžeme jen doporučit si ihned po svatbě naplánovat krátkou dovolenou, kterou můžete využít právě k návštěvě wellnessu. I když je organizace svatby sama o sobě pozitivní, je ale taky psychicky náročná. Odpočinek v jakékoli formě vám tedy určitě přijde vhod.

Youtube

Youtube. Kdo by ho neznal. Pokud potřebujete najít cokoli, co se dá vyjádřit videem, určitě to najdete právě zde. Videí, které se zabývají svatební tematikou je zde také nespočet a můžete tak najít tipy od svatebního líčení, přes výzdobu slavobrány, až po tipy na jednoduché dekorace. Pokud se rozhodnete si ze svatby pořídit video, pravděpodobně jej umístíte také na tento portál.