Zábava na svatbě, aneb co když přijde kouzelník?

Vymyslet dokonale program svatby a připravit skvělou zábavu pro svatební hosty je cílem snad pro všechny, koho svatba čeká. Nikdo nechce být na takové párty, na kterou má průměrné vzpomínky, nebo se snad na ní nudil. Vedle klasických svatebních her, ale můžete připravit i něco méně obvyklého. Zábava na svatbě zkrátka nesmí chybět a fantazii se meze nekladou.

Kouzelník

Kouzelníka na svatbě asi běžně nepotkáte, ale pokud máte vhodné publikum, může být kouzelník příjemným zpestřením zábavy. Je určitě dobré mít osobní doporučení, nebo důvěryhodné reference, určitě na své svatbě nebudete chtít někoho, komu při triku s kartami vypadnou esa z rukávu.

Klaun

Klauna ocení asi především dětská část hostů Vašeho svatebního dne, ale může potěšit i dospělé. Děti mají klauny většinou rády a proto přítomnost takového klauna může dát rodičům prostor, jak nemít své děti neustále na očích a budou vědět, že vesele skotačí s klaunem. Pozor ale, aby to nebyl klaun z hororu!

Kartářka

Kartářky a věštkyně jsou další poměrně citlivé téma, protože ne každý na věštění věří a často asi i právem. Můžete ale udělat variaci věštění, kdy například dáte velice přesné požadavky, co má být dané osobě vyvěštěno tak, aby se všichni přítomní pobavili.

Ohňová show

Tanec s prskavkami vás na svatbě už tolik nepřekvapí, ale ohňová show? To je něco jiného. Ohňová show dokáže být velice poutavá a může vám připravit i zajímavé pozadí na vaše svatební fotografie. Dejte ale pozor, aby se nevěsta nepřiblížila příliš, svatební šaty by mohly hořet poměrně snadno.

Geocaching

Geocaching a hry na schovávanou. Pokud chcete své hosty zabavit a připravit pro ně nějaká překvapení, či šokující informace o novomanželích, je možné připravit mapku místa, kde se bude svatba odehrávat a v různých zákoutích schovat různé předměty, či dopisy, které Vaše hosty hrou provedou. Zábava na svatbě je důležitá i pro děti a tato hra určitě zabere!

Líbí se Vám některá z těchto alternativ? Snad ano. Podívejte se i na hry, které jsou pro svatby více typické!