Svatební salon vás při přípravách nemine

Kdo někdy připravoval svatbu, tak vám určitě potvrdí, že se můžete setkat s mnoha různými dodavateli nejrůznějších služeb. Jedno samotné velké téma je půjčování svatebních šatů a svatební salon tak patří k něčemu, co zkrátka v přípravách na svatbu nemůžete minout. Ať už to bude formou osobní návštěvy, nebo pouze zahlédnutí reklamy online.

Svatební salon

Co v něm na Vás čeká? Šaty, šaty, hodně šatů. Pak nějaké obleky, doplňky a podobně. Není to samozřejmě pravidlem, ale ve většině případů se svatební salony zaměřují právě na šaty pro nevěsty a obecně oblečení na svatbu, či společenské události. A u každé svatby je přece velké téma, jak bude nevěsta vypadat. Předtím, než se vydáte do půjčovny svatebních šatů, tak si vyhledejte, kolik běžně zapůjčení šatů stojí a jaké jsou podmínky při jejich vrácení. Mohli byste být poté překvapeni.

Svatební šaty

I když jsme je popsali už o jeden bod výše, tak svatební šaty jsou zkrátka na svatbách to hlavní. Jde o absolutně nejvyhledávanější dotaz se svatební tematikou a pro mnohé budoucí nevěsty je to splnění snu. Snu o tom, vypadat na jeden den jako princezna. Dobře, možná ne každá nevěsta chce vypadat jako princezna, ale určitě chce v tento den vypadat výjimečně. Svatební šaty by jí přesně to měly umožnit a nevěsta by si tak měla užít výrazy pozitivního údivu, až se při obřadu objeví v uličce hostů. A také by na to měla mít krásné vzpomínky.

Skleničky

Skleničky na svatbě byly, jsou a budou. A vždy se nějaké rozbijí, s tím počítejte. Téma skleniček, a obecně svatebního porcelánu, je častější zejména u velkých a honosných svateb s cateringem. Nejčastěji máte na svatbách přesně takové sklo a porcelán, které daná restaurace či místo vaší svatby nabízí. Pokud ale budete chtít něco vyloženě svého, doporučujeme si nechat vypískovat například datum vaší svatby na skleničky na šampus či na whisky. Ale určitě vám budou mizet, hosté si je budou chtít schovat na památku, tak s tím počítejte.

Svatební slib

Slib je na svatbě to nejkrásnější. Nemyslíme ten zákonem předepsaný, úřední slib, ale slib jeden druhému, individuální a otevřený. Pokud budete chtít říct si navzájem svůj vlastní slib, určitě o tom předem informujte oddávajícího a ideálně dříve než v den obřadu. Úředníci dokážou brát své řemeslo velmi vážně a seriózně a vychýlení od předepsaného standardu by je mohlo rozhodit. Jsou to ale taky jen lidé, a pokud jim ukážete, že je pro vás důležité si složit navzájem slib vlastní, nebudou proti.