Svatební rozpočet vás vždy překvapí

Pokud budete moct něco ze svatby přirovnat ke sněhové kouli, pak to bude určitě svatební rozpočet. U každého téměř vždy začíná na přijatelné částce a následně se k němu nabalují další a další drobnosti a rozpočet roste. Ale pokud budete předem vědět, do čeho jdete, určitě jej udržíte na uzdě!

Raut

Raut byl naším tématem už mnohokrát, ale i přesto se k němu vracíme rádi, protože jídlo se zkrátka nikdy neomrzí. K tomu, abyste své hosty pohostily a uklidnili jídlem, tak je potřeba vybrat vhodné pokrmy, které se budou dobře konzumovat a zároveň budou skvěle chutnat. V poslední době jsme viděli ze svateb různé nejnovější vymoženosti, většina hostů vám ale stejně řekne, že nejlepší je klasický český chlebíček. A když se na svatbě rozhlédnete, tak bude téměř vždy pryč jako první!

Razítka

Výběr svatebních tiskovin prakticky nemá konce a na co pomyslíte, to určitě najdete. Svatební razítka rozhodně nejsou výjimkou a pomůžou vám rychle a snadno otisknout vaše iniciály, datum svatby či cokoli jiného kamkoli budete chtít. Pokud razítka objeví děti vašich hostů, tak si můžete být jisti, že otištěno bude i to, co jste původně v plánu neměli.

Rukavičky

Dámy už dnes nemají moc příležitostí, kdy ke svému oděvu vkusně připojit rukavičky, ale svatba je právě jednou z nich. Pokud plánujete svatbu tradiční a spíše luxusního charakteru, pak možná budete muset vybírat i rukavičky, které budou přesně ladit s vašimi šaty. Zda je odhodíte hned po obřadu, to už uvidíte samy.

Svatební rozpočet

Všechno, co si na svatbu naplánujete, se promítne ve vašem svatebním rozpočtu. Ale nemusí to nutně znamenat vždy výdajový přírůstek, můžete na lecčem i ušetřit. Pokud bychom vám mohli dát malé doporučení, určitě nešetřete na občerstvení a hudební produkci. Jestli zvolíte kapelu, nebo DJ je jen na vás. Rozhodně doporučujeme někoho, kdo bude táhnout zábavu a nenechá hosty posedávat a nudit se. Na čem naopak ušetřit můžete, jsou jednoduché dekorace, které si vyrobíte sami. Také můžete pověřit některé nejbližší hosty, aby vám s plánováním pomohli. Někdo má k dispozici dodávku, někdo zná švadlenu a tak dále.

Víte, kolik si připravit na svatbu v roce 2022?