Nápady na rozlučku se svobodou

Rozlučka se svobodou může být jedinečná a plná nezapomenutelných okamžiků. Nemáte v oblibě večírky? Vydejte se na víkend plný relaxace, zábavy a tvořivosti. Zde najdete originální nápady na rozlučku se svobodou, které můžete pojmout jako víkendové i jednodenní akce, které zajistí nevšední zážitky.

Víkendový pobyt s jógou

Namísto toho, abyste celou noc pařili a druhý den spali až do poledne, zkuste rozlučku pojmout jinak. Můžete s přáteli vyrazit na víkendový jóga pobyt. A pokud se vám to zdá až příliš, zkuste alespoň zařadit jednu jóga lekci. Poté pak můžete vyrazit na společný oběd či za dalšími zábavnými aktivitami.

Výlet do lázní

Vybavte se župany a vyrazte do luxusních lázní. Mnohdy narazíte na nabídky, které pro velké skupiny nabízí slevy. Vyberte si místo, kde se budete cítit dobře. Ideálně by prostory měly být navrženy tak, abyste mohli trávit čas společně. Pokud to však není možné, naplánujte si alespoň společnou pedikúru či jinou pečující kúru. Nezapomeňte si však dopřát i chvíli pro sebe, třeba na masáži.

Ochutnávka vína

Odpoledne na vinici představuje další skvělý způsob, jak si užít rozlučku se svobodou. Můžete vyrazit třeba na Moravu a objevit ty nejlepší sklípky a užít si degustaci různých vín. Tento výlet se skvěle hodí na jedno odpoledne, ale také si ho můžete protáhnout, ubytovat se a vyrazit na výlety v okolí.

Skupinový kurz vaření

Kurzy vaření jsou populární, a tedy i značně rozšířené. Stačí si proto jen vybrat ten, který vás zajímá. Zvolte si kuchyni – bude to Itálie, sushi, či třeba dorty? Můžete se těšit na spoustu zábavy, navíc se něco zajímavého přiučíte. Společný čas v kuchyni může být jedinečný zážitek.

Hodina tance

Pokud si vaši přátelé dokáží udělat legraci sami ze sebe, pak je tato volba ideální. Najděte v okolí lekci tance, může jít o něco populárního či třeba klasiku. Pak už jen stačí odvázat se a naučit se nové stylové taneční pohyby.

Stand-up

Komediální vystoupení zaručuje spoustu zábavy. Vyrazte na stand-up. Ať už jdete poprvé, nebo máte tato vystoupení v oblibě, jistě si to užijete. Jde o nenáročnou zábavu, kterou si můžete vychutnat se skleničkou něčeho dobrého.

Glampingový víkend

Pokud hledáte něco více než jen klasický hotel, pak se nabízí glamping. Jde o kempování, akorát v luxusním stylu. Jde o skvělou volbu, pokud jste rádi v přírodě, ale přesto máte rádi svůj komfort. Užijete si příjemné zázemí, odkud můžete vyrazit na výlety po okolí. Třeba právě na vinici. Pokud jste spolu opravdu rádi, můžete tuto akci pojmout i jako společnou rozlučku se svobodou.

Vyhlídková plavba

Rozlučka se svobodou na lodi je velmi oblíbená. K dispozici jsou připravené balíčky pro bujaré oslavy. Máte tak k dispozici loď pro sebe a můžete si užít čas v obklopení svými přáteli.

Hotelový večírek

Lenošení v luxusních županech, koupání v bazénu, hýčkání v lázních a vychutnávání si luxusního jídla a pití. To zní jako skvěle strávený víkend. Rezervujte si s přáteli luxusní hotel a dopřejte si dokonalý zážitek. Vezměte s sebou nějaké hry, abyste se na pokoji dobře bavili.

Úniková místnost

Poměrně netradiční rozlučku můžete zažít v únikové místnosti. Tento zážitek vás jistě sblíží, snažit se uniknout ze zamčené místnosti je podnětné a zábavné. Neobejdete se bez týmové práce. Zvolit můžete tematickou únikovku či si vybrat cokoli, co vás láká.

Nápady na rozlučku se svobodou: Brunch party

Jestliže preferujete sofistikované oslavy, pak se nabízí brunch party. Dopřejte si ty nejlepší pokrmy, zapijte je bublinkami a společně se bavte. Kvalitně sestavené menu, solidní playlist a možná i několik společenských her po jídle jsou vše, co potřebujete k úspěšné rozlučce se svobodou.

Malování s vínem

Pozvěte si profesionálního umělce, který vás a vše hosty naučí několik základních technik. Pak už jen nechte svou kreativitu (a pár skleniček vína) převzít kontrolu. S dobrým vínem a skvělou společností si tento zážitek zamilujete. Obejdete se klidně i bez profesionála – prostě jen vezměte do ruky štětce a barvy a pusťte se do tvoření. Cílem je dobře se bavit, ne vytvářet umělecká díla. Po rozlučce se svobodou samozřejmě také buďte připraveni na možnost kocoviny a migrény!

Rozlučka se svobodou nemusí být jen o divokých večírcích. Vyberte si některý z těchto tipů, kombinujte je a užijte si den či víkend podle svých představ. Užijte si společné chvíle s přáteli a zrelaxujte před náročným svatebním maratonem. Pokud sami nápady na rozlučku se svobodou nemáte, tak doufáme, že jsme vám pomohli!