Levná místa na svatbu. Za málo peněz hodně zábavy

Jedním z největších výdajů každé svatby je místo konání. Hledání ideálního místa, kde se bude konat svatební obřad nebo hostina, může být obtížné. I přes stanovení rozpočtu na začátku se výdaje mohou rychle vymknout kontrole. Levná místa na svatbu ale neznamenají špatná, někdy právě naopak a pokud se pro takové místo rozhodnete, významně ovlivníte cenu vašeho velkého dne, což znamená, že ušetřené peníze můžete dát na další věci jako jsou svatební šaty, dort, výzdoba, kapela nebo světelné dekorace.

V dnešním článku jsme shrnuli některá z nejlepších a levných míst, které vypadají jinak, ale přesto jsou nádherná a nezapomenutelná.

Místo konání svatby sníží rozpočet

Zaměřte se na priority

Zamyslete se, co je pro vás hlavní a co od svatebních míst očekáváte. Chcete mít skvělý pohled s menším důrazem na jídlo nebo chcete pětihvězdičkový gurmánský požitek bez ohledu na to, zda se místo nachází v centru rušného města?

Poohlédněte se netradičních místech

Buďte kreativní a zapojte svou představivost. V úvahu vezměte nocleh se snídaní či veřejné místo v podobě parku. Místa, která obvykle neuspořádávají svatby, často nemají tak vysoké ceny, o nichž se ví, že se tam neustále konají svatební akce.

Malé město místo velkého

Ceny bývají ve velkých městech obvykle vyšší, proto se porozhlédněte po místech mimo města.

Vyberte jedno místo namísto dvou

Místa mohou být dohromady s obřadem i s hostinou, díky tomu nemusíte platit dva samostatné poplatky. Navíc svatebčané jsou raději, když se nemusí neustále přesouvat.

Svatba mimo sezónu

Léto je jednoznačně svatební sezónou, především pro krásné a teplé počasí. Nicméně mimosezónní měsíce jako je listopad nebo únor vám mohou ušetřit.

Tipy na levná místa na svatbu

Statek a stodola

Statky nebo farmářské svatby jsou právě teď velmi populární a řadí se mezi ty nejkrásnější svatební místa. Jedním a hlavním důvodem je, že mnoho lidí ve venkovských oblastech má přístup na statek či farmu, které mohou zdarma využívat a nabízet jako místo pro konání svatby. Rustikální prostředí a prvky zkrátka vdechnou celé akci vintage kouzlo a navodí příjemně uvolněný pocit. Nemusíte utrácet ani za velké množství dekorací, postačí vám pár světýlek, které toto jedinečné místo rozzáří.

Louka a pole

Prázdné pole lemující trsy trávy nebo louka divokých květů a přímo uprostřed dění ve slibu lásky.  Nezní to až neuvěřitelně? Zelená tráva, nádherné vůně a otevřená modrá obloha dýchne na každého hosta autentickou atmosféru. V těchto otevřených lučních strání neopomeňte na toalety a také na záložní plán, kdyby začal déšť. Na širokých prostranstvích vyniknou perfektně velké dřevěné slavobrány.

Zahrada

Svatby na zahradě jsou oblíbené a lákavé již nějakou dobu a není tomu jinak ani dnes. Patří k nejlevnějším místům a bezesporu mají řadu výhod, Postačí vám trochu organizačních schopností, mít štěstí na počasí a mít vedle sebe skvělou rodinu a přátelé, kteří vám s přípravou pomohou.

Les

Hustý les je krásné místo pro romantické svatby. Nejčastěji ho vyhledávají lidé, kteří mají rádi přírodní krásy a chtějí mít neobyčejné vzpomínky na svůj velký den. Nepotřebujete zde žádné dekorace, protože ty tvoří sám les, stromy, rostliny a divoké květy.

Mlýn

Mlýny jsou skvělou volbou pro všechny, kteří milují romantická místa a tajemnou přírodu. Patří do levnějších svatebních míst, které můžete najít. Poskytují zázemí pro svatební obřad, hostinu, nocleh ale i soukromí s nerušenou zábavu.

3 odpovědi na “Levná místa na svatbu. Za málo peněz hodně zábavy”

Komentáře jsou uzavřeny.