Jak nazdobit svatební auto

Výzdoba se prolíná prakticky vždy celou svatbou a často nejsou od ozdobných prvků uchráněna ani auta. Samozřejmě, nejčastěji k tomu dochází, když se přejíždí mezi místem obřadu a následnou svatební oslavou, ale ani to nemusí být pravidel.  Otázka, jak nazdobit svatební auto může mít více odpovědí, ale základní postup byste měli dodržet v každém případě.

Hlavní je auto dobře umýt

Úplně prvním krokem by mělo být důkladné vyčištění vozidla. Pokud už ho máte zdobit, tak by bylo vhodné, aby auto vypadalo co nejlépe samo o sobě. Pokud budete auto umývat právě kvůli svatbě, doporučujeme použít i jiné prvky, než při obvyklém mytí. A to hlavně odmašťovač. Použijte ho na místa, kde například budete umisťovat dekorace za pomoci přísavek. Zcela jistě to poté oceníte. Výzdoba bude držet jako přibitá!

Jak nazdobit svatební auto ženicha a nevěsty

Jak už bylo zmíněno, největší pozor dejte na lak vozidla. Ten musí být určitě čistý a to ideálně tak, aby nebyl mastný. Zároveň buďte opatrní při instalaci dekorací, abyste vozidlo nepoškrabali. To by neměl radost určitě žádný majitel vozu. Pro připevnění jednotlivých dekorací je vhodné použít například vlasce, které můžete pevněji uvázat k vnitřku vozu, či pod kapotou. V momentě, kdy všechny dveře zaklapnete, bude vše držet na svém místě.

Jak nazdobit svatební auto - Just Married

Jednotná výzdoba všech aut

Pokud víte, že budete chtít mít na svatbě ozdobená auta, připravte si výzdobu pro hosty ideálně sami. Když se při přípravách k tomuto kroku neuchýlíte, riskujete, že to bude vypadat, jako když Pejsek a Kočička vařili dort. K výzdobě se dá asi nejlépe použít organza. S tou se při svatebních přípravách setkáte na každém kroku. Nezapomeňte ale i na jiné kroky příprav a to zejména těsně před svatbou.

Co na to policie?

Jedno poslední, ale důležité upozornění na závěr. Dle zákona byste měli používat klakson pouze v momentě, kdy jejím použitím zabráníte kolizi, či ublížení na zdraví. Pokud ale máte nazdobená auta na svatbu, určitě trubte. Obecně se tento zvyk bez problému toleruje a můžete předejít tomu, že policie bude chtít kontrolovat, jestli výzdoba aut nijak nenarušuje bezpečnost. A hlavně. Pořádně si to užijte. Just Married jste jen jednou!

Jaké auto vybrat na svatbu?

Výběr auta na svatbu je důležitým rozhodnutím, které může ovlivnit celkový dojem z vašeho velkého dne. Klasické a luxusní vozy, jako jsou Rolls-Royce, Bentley nebo vintage modely, jsou často vyhledávány pro svou eleganci a styl. Na druhou stranu, pro modernější a neformální svatby mohou být ideální sportovní auta. Při výběru byste měli zvážit celkové téma a styl vaší svatby, počet cestujících a samozřejmě i váš osobní vkus. Důležitá je také praktičnost; ujistěte se, že auto poskytuje dostatek prostoru pro pohodlnou jízdu a snadný nástup a výstup nevěsty ve svatebních šatech. Nakonec nezapomeňte zvážit rozpočet, ale pamatujte, že auto na svatbu je více než jen doprava – je to součást vašeho příběhu, který bude zachycen na fotografiích a v paměti na celý život. Několik tipů na svatební auto naleznete v tomto článku.