Svatební noviny a co v nich najdete?

Kde se novomanželé potkali? Kdo z nich déle spí a který z nich nesnáší rajskou? Kromě programu svatebního dne mohou být i tyto informace tím, co obsahují svatební noviny. Ty jsou každým rokem populárnější a jejich příprava může být časově náročná. Neméně náročné je ale připravit si nehty, nebo ty nejlepší náušnice. Tipy od N toto přinášejí.

Svatební noviny

Svatební noviny nejsou tou hlavní svatební tiskovinou, tou jsou hlavně svatební oznámení, ale vídáme tyto noviny o jednom vydání na více a více svatbách. A není se co divit. Jedná se o velmi jednoduchou a poutavou formu, jak hostům předat všechny informace. Kdy se co bude odehrávat, může být přiložen i seznam rodinných příslušníků novomanželů a také nějaké perličky. Ty tam hledá každý. Pokud máte čas a chuť si svatební noviny vytvořit, vyhraďte si na to dostatek času.

Nehty

Téma pro dámy. Nehty na svatbu. Mezi nejoblíbenější patří určitě francouzská manikúra, či nějaké decentní provedení nehtů. Jestli ale máte nějakou barevně odvážnější svatbu, nebojte se odvázat také. Barevné provedení nehtů je nejčastěji sladěné s barvou šatů či nějakých dalších doplňků, ale můžete také špičky prstů použít pro umístění nějakého textu, vzkazu, nebo přímo datum Vaší svatby. Kreativitě se meze nekladou.

Svatební náušnice

I když hlavní šperk svatebního dne je rozhodně snubní prsten, tak ani svatební náušnice nemusejí nijak pokulhávat. Při jejich výběru určitě pamatujte na to, že v nich strávíte celý den, večer a možná i noc, proto určitě vybírejte obezřetně, aby pro vás tato ozdoba nebyla spíše na obtíž.

Nálepky

Svatební nálepky jsou další tiskovina, která se objevuje stále častěji. Většinou je hostům rozdáte u vchodu a nejčastěji obsahují iniciály novomanželů, nebo datum svatby. Co s nimi následně udělají, je otázkou. Můžete ale například vymyslet tabuli, kde každý může svou nálepku umístit a odpovědět tak na nějakou zásadní otázku k vaší svatbě. Třeba: Komu to víc sluší? No uvidíte…

Svatební noc

Však ráno to zhodnotíte 🙂