Svatební gratulace na garden party!

I když se to nemusí zdát, tak svatební tipy začínající písmenem G, budou i v češtině obsáhlé. Svatební gratulace jsou sice něčím, co novomanželé tolik řešit nemusí, ale minimálně svědci gratulace pronesou asi vždy. Další oblast je poté spojena s tiskovinami a zahradní zábavou.

Svatební gratulace

Svatební gratulace probíhají vždy. Těm se zkrátka nevyhnete. Hned po obřadu a poté určitě ještě několikrát během celého dne. Gratulace budete přijímat od každého z hostů jinak a samozřejmě nejvíce záleží na vašem vztahu jeden k druhému. Pokud očekáváte, že Vám hosté budou při gratulacích už rovnou nosit dary či kytice, mějte po ruce buď dostatečnou plochu na odkládání, nebo družičky, které to mohou vyřešit za vás. Svatební gratulace budou první společný okamžik v manželství. Užijte si je!

Grafika

Grafika a vzhled obecně. Jak vše bude vypadat? V jakých barvách bude svatba vedena? A co vše připravit? Může toho být opravdu hodně, ale můžete vše udělat také jednoduše. Hlavním základem jsou bezesporu pozvánky na svatbu, a už zde platí, že můžete věci složitě překombinovat, nebo vše udělat rychle a jednoduše. Na svatbu si můžete nechat vytisknout spoustu věcí, ale garantujeme Vám, že pozvánky Vám budou stačit, zbytek je nadstandard a hosté si během svatebního dne poradí i bez toho. Jak ale grafiku hledat? Jednoduše. Uložte si vše, co se vám líbí, inspirujte se a najděte to nejlepší pro vás.

Girlanda

Girlandy jsou jednou z hlavních ozdob veškerých oslav a svateb. Název girlanda pochází ze starověku, kde s nimi stejně jako dnes zdobily budovy a veřejná místa v době konání nejrůznějších oslav. Girlandy mohou být vyrobeny z různých materiálů, od květin a ovoce až po, dnes běžnější, papírové girlandy. Ty mohou být tvořeny buď různými tvarovými prvky, nebo mohou představovat i libovolný text.

Garden párty

To nejlepší nakonec. Garden party. Pokud chcete svatbu neformální a příjemně ležérní, připravte pro svoje hosty garden party. Je to velice jednoduché a výzdoba takového místa pro vás bude velmi jednoduchá. Stačí, abyste do prostor zahrady umístili nějaké deky, palety k sezení, polštáře a různé společenské hry a můžete tak své hosty jednoduše zabavit na celý den. Uvidíte, jak se v takto příjemném místě budou cítit dobře a každý jej navštíví. A co je jedna z nejlepších dekorací na garden párty? Jednoznačně svatební světýlka.