Svatební brána a v čem do ní vkročit?

Všechno co je od Bé je dobré. A platí to určitě i pro plánování Vaší svatby ve spojení s tím, protože nejoblíbenější styl svatebních dekorací je v posledních letech boho styl. Určitě také pročtete nejeden svatební blog a vyzkoušíte nejeden pár bot na svatbu. A od čeho je nutná svatební brána? Svatební tipy, které začínají od písmene B Vám ale představí daleko více. 

Svatební boty a baleríny

Obuv na svatbu se nevyplatí podceňovat a je vhodné ji přizpůsobit všemu, co vás ve svatební den čeká. Svatební boty jsou nedílnou součástí outfitu jak pro ženicha, tak pro nevěstu. Zatímco ženich pravděpodobně „odchodí“ svatbu v jednom páru bot, u nevěsty to tak být nemusí. A možná ani nemělo. Nosíte často podpatky? Pokud ano, tak svatbu určitě přežijete od začátku do konce v jedněch botách. Pokud ale na to zvyklé nejste, tak to nedoporučujeme. Svatební boty také přizpůsobte také povrchu, kde se bude svatba odehrávat. Venkovní prostředí může být vlivem počasí zrádné a tak myslete i na „mokrou variantu“. Vyplatí se to. A nezapomeňte si je prošlápnout!

Blog

Inspirace na svatbu není nikdy dost! Vedle klasických svatebních blogů doporučujeme zabloudit především na Pinterest a Instagram. Čerpat inspiraci od ostatních je téměř vždy tou nejlepší cestou a sociální sítě jsou na to jako stvořené. Svatební blogy ale mohou být často inzertního charakteru. Vždy si zkontrolujte reference ostatních nevěst na dané služby a nikdy se nebojte jít svou vlastní cestou. Je to koneckonců vaše svatba.

Svatební brána

Svatební brána, slavobrána, či svatební oblouk. Pojmenování pro ozdobný objekt, který se pojí se samotným obřadem, je opravdu hodně. Mezi nejoblíbenější tvary patří zejména hexagon, jako nejoblíbenější provedení je pak určitě slavobrána z břízy. Téměř vždy se ale jedná o dřevěnou, či kovovou konstrukci, která bývá ozdobena květinami a pod kterou si novomanželé vyměňují své manželské sliby a prsteny. Pokud máte obřad v místě, které se na svatby specializuje, pravděpodobně bude nějaká svatební brána k dispozici. Pokud ne, určitě dostanete na bazarech či půjčovnách dostateční výběr, z kterého vybrat. A případně si ji můžete i vyrobit.

Blahopřání

Svatební blahopřání se bude daleko více týkat vašich hostů, než vás samotných. Můžete ale udělat i jinou formu blahopřání a tou může být poděkování rodičům, nebo všem hostům vaší svatby. Vám ze svatby zbude spousta fotek do svatebního alba, ale hosté by od vás také mohli dostat určitou vzpomínku. Pokud se vám podobný dárek nechce řešit, určitě nemusíte. Hostům zůstane minimálně svatební pozvánka.

Boho styl

Nejoblíbenější styl svatebních dekorací vůbec. V posledních letech. O čem tedy Boho je? Především o uvolněnosti, příjemném a neformálním pocitu. Barvám vévodí zcela jednoznačně zemité tóny a také tlumené a pastelové barvy. Ruku v ruce můžete pro výzdobu svatby použít veškeré přírodní materiály a to především dřevo, luční květiny, ale i kameny, či velká svíticí písmena! Najít inspiraci pro svatbu v boho stylu bude na plánování asi to úplně nejsnazší. K boho stylu určitě patří i příjemné osvětlení na svatbu a tento styl si přímo říká o to, aby bylo v odstínu teplá bílá. Všechny naše světelné dekorace jsou na to připraveny, stačí si je pouze rezervovat!