Svatební cukroví cestou kolem cedulí

Jak hosty přivítat, jak vybrat to nejlepší svatební cukroví a co je to nejlepší, co můžete po svatbě udělat? Ani jeden z bodů, na které se dnes podíváme, není radno na svatbě podcenit. Mohou Vám velice dobře pomoct s organizací, nebo potěšit chuťové buňky Vás, i hostů. Dnešní svatební tipy začínají na písmeno C, pojďte se podívat!

Cedule

Cedule, cedulky, směrovky, ukazatele, popisovací plochy a podobně. Že takové věci ke svatbám nepatří? Právě naopak! Cedule budou Vaším skvělým pomocníkem a také krásným doplňkem. Tedy v případě, že Vy, nebo některý z Vašich hostů dokáže psát krásným písmem. Cedule mohou být dokonce tím první, co hosté z Vaší svatby uvidí. Můžete je jimi nasměrovat na parkoviště, předat základní obecné pokyny a ušetřit tak četné organizační kroky. A později, při focení ve fotokoutku, využijete nejrůznější cedulky k popisování také!

Citáty

Láska je jako květina, která se musí zalévat. Tak přesně takový citát zmínila naše, tenkrát budoucí, oddávající, že rozhodně nechce slyšet. A neslyšela. Svatební citáty mají stejně početnou skupinu přívrženců, stejně tak jako odpůrců. Pokud se vám svatební citáty líbí, určitě jich najdete na internetu dostatek a můžete jimi například ozdobit svatební oznámení či pozvánky, případně je můžete v různých rámečcích umístit v místě konání svatby. Mějte ale svatbu co nejvíce podle svého, ať už s citáty, či nikoli.

Svatební cukroví

Pro milovníky sladkého je svatební cukroví hlavním bodem každé svatby. A není se co divit. Svatební cukroví patří k tradičním záležitostem a je v čím dál větší míře vytlačováno modernějšími dezerty a sladkými pokrmy. Pokud se ale pro něj rozhodněte, nevynechte důkladnou přípravnou část. Určitě ochutnejte cukroví od co nejvíce cukrářů, ať vyberete takové, ze kterého budete skutečně nadšeni. Při svatebních přípravách vám zároveň cukr přijde vhod a nesmí chybět na žádné svatební hostině!

Cesta

Vzhledem k tomu, že tento článek píšeme v době epidemie koronaviru, tak téma svatební cesty je poměrně velkou otázkou. O tom, kam vyrazit, rozhodne do velké míry vláda a také daná situace, ale ať to dopadne jakkoli, doporučujeme si po svatebním dni dopřát alespoň dvou či tří denní dovolenou, kdy nebudete muset dělat vůbec nic. Pokud i tak vyrazíte do zahraničí, nezapomeňte na změnu svých dokladů! I kdybyste měli sedět jen někde na zahradě, nebo celé ty dny prospat. Věřte nám, že to oceníte!