Tipy na pánské módní doplňky na svatbu

Pro spoustu mužů je svatba (cizí či vlastní) jedním ze vzácných momentů v životě, kdy si na sebe vezmou oblek. U obleku to však končit nemusí, ten pravý šmrnc dodají vhodně sladěné a zvolené kombinace. Na řadu přichází rovněž spousta módních doplňků, které doladí vzezření muže a připraví jej na výjimečné události. Jaké doplňky to jsou a čemu se kromě obleku ještě vyplatí věnovat pozornost vám poradíme v tomto příspěvku. Před výčtem našich rad pro vás však máme ještě jeden tip, pokud nemáte svůj oblíbený obchod s obleky a jinými doplňky, můžete při nákupu přes internet využít slevové kupony nebo použít cash back právě na většinu z námi níže jmenovaných doplňků a pořídit si je tak o něco málo výhodněji.

Motýlek či kravatu?

Obzvláště mezi mladými lidmi jsou čím dál více populární motýlky. Módní trend však eleganci kravaty nic neubírá a především pak moderní kravaty, které jsou zajímavé svými úzkými střihy mohou zaujmout i mladší muže. Je pravdou, že klasický vázaný motýlek trochu odpadá a jeho místo zabírají připínací varianty. Ty mají bezesporu spoustu výhod, hlavně časových, ale jen těžko se dokáží tyto benefity rovnat pocitu gentlemanství, kdy si dokážete motýlek i sami uvázat. Stejně tak zvládnutí uzlu na kravatě již není zcela běžné, přestože se to každý mladý muž učil ještě na střední škole v tanečních. Výběr je pouze a jen na vás, můžeme vám maximálně doporučit podívat se po barvách, které sednou jak k oblekové košili, tak k obleku samotnému. Drobný kontrast mezi barvou motýlku / kravaty a košilí / oblekem však na celkovém dojmu může rovněž přidat.

Motýlek nebo kravatu?

Dřevěný motýlek

V poslední době zažívá móda dřevěných motýlků obrovský boom, nosit k obleku klasického motýlka se může občas zdát jako menšinová záležitost. Je tedy otázkou, zda se tento módní trend v poslední době trochu nevymknul kontrole. Vzít si dřevěného motýlka již rozhodně není něčím, čím byste dokázali ostatní upoutat a zaujmout, na druhou stranu se stále jedná o krásnou ukázku řemeslné výroby a dřevěné motýlky jsou i přes jejich záplavu krásné. Je to tedy na vás, zda sáhnete po klasice nebo se rozhodnete pro nový trend.

Hodinky jako módní doplněk

Hodinky v pravém slova smyslu již dnes téměř postrádají význam, čas můžeme mnohem efektivněji zjistit na mobilním telefonu a jediná funkce, která dnes hodinkám zbyla tak je ta okrasná. Hodinky jsou jedním z mála šperků, který mohou muži nosit, pokud nepatříte zrovna k vyznavačům chytrých náramků, zkuste sáhnout po hezkých a stylových hodinkách ve starém stylu, které vhodně doplní váš oblek. Hezké hodinky rozhodně ani nemusí být moc drahé. Můžeme zmínit třeba české značky Prim nebo Chronotechna, druhé jmenované jsou dokonce vyráběny z nejtmavšího materiálu, který se lidem zatím podařilo vytvořit. Stylovou variantou jsou samozřejmě také kapesní hodinky.

Hodinky na svatbu

Dřevěná ozdoba do klopy

Dřevěná ozdoba do klopy je skvělý doplněk, který může doladit váš oblek k dokonalosti. Na trhu je k dostání spousta ozdob k obleku, ale pokud chcete podpořit českou ruční výrobu, můžete se porozhlédnout v nabídce rodinné firmy z Beskyd, jejíž výrobky naleznete v eshopu BeWooden.cz. Případných alternativ je na trhu však celá řada a výběr té vaší ozdoby do klopy se nemusí rozhodně omezovat jen na jednu značku.

Kožený opasek

Opasek je často opomíjená součást obleku, která je přitom na očích často více než boty. Každý si hezkého opasku obvykle hned všimne, a stejně tak špatně zvolený opasek může působit jako pěst na oko. Je tak dobré jeho výběr nepodcenit. Krásné kožené opasky mohou být sice poměrně finančně nákladné, ale investice do tohoto doplňku se určitě bát nemusíte. Hnědý opasek se hodí téměř ke všem kombinacím barev obleku a košile, stejně tak je na tom černá barva opasku. Chcete-li být trochu odvážnější, můžete se pustit i do některé z výraznějších barev, které při vhodném zvolení kombinace váš outfit perfektně podtrhne.