Fotobudka: Fotokoutek na svatbě nesmí chybět! Víte, co vás čeká?

Fotobudka je praktickou součástí fotokoutku, která se postará o tvorbu fotografií, takže na vás bude už jen zapózovat před objektivem. Jestliže plánujete svatbu, večírek nebo třeba ples a láká vás pronájem tohoto skvělého pomocníka, může vám s rozhodováním pomoci přiblížení toho, jak vlastně funguje. Její obsluha je totiž opravdu snadná, díky čemuž je fotobudka velmi oblíbená.

Rezervace a doprava

Velmi přívětivá už je samotná rezervace fotobudky. Vše totiž zvládnete z pohodlí domova na pár kliků na webu.

  • Stačí vyplnit formulář, uvést datum, na kdy byste fotobudku chtěli, a pak už jen počkat, zda bude v tento den dostupná.
  • Jakmile máte potvrzený termín, nemusíte se o nic víc starat.
  • Tým starající se o fotobudku samozřejmě zajistí i dopravu.
  • Ta bývá většinou možná po celé České republice, přičemž její cena se pohybuje v řádu pár stovek korun. Díky tomu tak nemusíte nic řešit.

Fotobudka přijede za vámi na uvedené místo a obsluha se postará o kompletní instalaci. Samozřejmě bude přítomna i po celou dobu konání akce. Nemusíte se tak obávat případných komplikací, kdyby nastal nějaký problém. Navíc vždy budete mít po ruce někoho, kdo vám ochotně poradí, jak s fotobudkou pracovat a získat ty nejlepší fotografie.

Čím je fotobudka tvořena?

Fotobudka pod svým názvem neskrývá nic komplikovaného. V podstatě s ní vytvoříte běžný fotokoutek, ovšem s výhodou, že díky snadné obsluze ušetříte spoustu času a starostí. Fotobudka je totiž tvořena kvalitní zrcadlovkou, která se postará o kvalitní fotky. Nechybí samozřejmě ani velký displej, co vás provede celým procesem focení.

Stačí tak zmáčknout pouze pár tlačítek a během chvilky můžete držet vytištěnou fotku v ruce. Ve fotobudce totiž nechybí ani spolehlivé fototiskárny, které pracují rychle a spolehlivě. Nemusíte tak řešit posílání fotek hostům a jejich případný tisk.

Ideálním doplňkem k fotobudce je pak určitě spousta rekvizit, hlášek do fotokoutku, nebo například polaroid!

Proces focení

Ani u fotobudky samozřejmě nesmí chybět rekvizity. Jestliže se tedy rozhodnete užít si chvilku focení, stačí se vyzdobit vybranými rekvizitami a postavit se před fotobudku.

  1. Jakmile jste připraveni, stačí už jen zmáčknout tlačítko spouště na fotobudce.
  2. V tu chvíli se spustí krátký odpočet, během kterého máte prostor zapózovat.
  3. Jakmile jste vyfoceni, stačí přistoupit zase blíže k fotobudce.
  4. Na displeji si můžete vybírat z pořízených fotek ty, které se vám líbí.
  5. Dokonce si z nich můžete nechat vytvořit také koláž.

Pak už záleží jen na vás, jestli se rozhodnete pro zmáčknutí tlačítka pro tisk, přičemž následně během pár vteřin z fotobudky vyjede vytvořená fotografie.

Ovšem fotky můžete také nechat v digitální podobě a nechat si je poslat třeba na e-mail.

Tisk a sdílení fotografií

Jak již bylo zmíněno, okamžitý tisk fotografií není problémem. Ba naopak ho fotobudka hravě zvládne, takže můžete mít vzpomínku v podobě fotky ihned v ruce. Standardně tiskne fotografie o velikost 15×10 centimetrů. Ovšem nabízí se i jiná možnost, kdy se můžete domluvit na větším formátu fotek.

To je třeba uvést hned během rezervace. Upravená fotobudka může tisknout také fotky s většími rozměry, konkrétně 15×20. Díky tomu se můžete fotit i ve velkých skupinkách, vymýšlet různé kreace a podobně.

Velkou výhodou fotobudky je její připojení na internet.

Pokud tedy fotku nechcete vytisknout, můžete si ji jednoduše nechat nasdílet rovnou z fotobudky. Samozřejmostí je zaslaní na e-mail, ovšem kromě toho si můžete vybrat také sdílení na sociální sítě. Díky tomu tak získáte fotografii hned, aniž byste na ni museli čekat.

Fotobudka je rozhodně skvělou volbou pro jakoukoliv společenskou akci. Věřte, že si s ní všichni hosté užijí spoustu zábavy. Vzhled fotek navíc můžete přizpůsobit svým požadavkům, takže vždy dostanete pouze ten nejlepší výsledek.