Papírové krabičky na výslužky, skvělý doplňek na každou svatbu!

Neodmyslitelnou součástí veškerých svateb je pohoštění. A protože na svatbě se ladí každý detail, je potřeba vymyslet, do čeho se bude vkládat výslužka ze svatby. Papírové krabičky na výslužky mohou být právě tím pravým, co bude vypadat stylově a v duchu svatby.

Stylový doplněk pro každou svatbu

Krabičky mohou mít různé tvary, zvolit lze klasický obdélník, něžný tvar srdce i roztomilý košíček. Vhodné jsou na uchovávání cukroví či jiných sladkostí nebo tradičních svatebních koláčků. V současné době jsou oblíbenou součástí pohoštění například též makronky či cupcakes.

Krabičky patří k milým detailům, které jsou praktické a zároveň stylově podtrhnou celkové ladění obřadu. Stejně jako dresscode by i krabičky proto svým pojetím měly harmonizovat se stylem svatby jako takové.

Vybrat si můžete mezi jednoduchými bílými krabičkami, takovými, kde je základní materiál ponechán v přirozeném odstínu, ale i těmi, které jsou potištěny, ať již různými motivy nebo třeba jménem novomanželů.

Díky tomu se krabičky stanou nepostradatelným a současně stylovým doplňkem jakékoli svatby, ať se jedná o elegantní obřad pořádaný v zámeckých kulisách nebo o neformální svatbu pod širým nebem.

Přechovávat jakékoli potraviny v těchto krabičkách je zcela bezpečné. Vyrobeny jsou vždy ze zdravotně nezávadného materiálu, který je atestován pro styk s potravinami. Používá se potravinářská lepenka. Jednoznačně tak nemusíte mít starost o zdraví a bezpečí své nebo svých hostů. Recyklovatelné materiály navíc potěší dvojice s ekologickým cítěním.

Papírové krabičky na výslužky jsou hlavě praktické

Současně jim tak kromě sladkého překvapení připravíte i drobnou vzpomínku na celou slavnostní událost a milý dárek.

Kromě samotných hostů mnoho párů obdarovává všechny účastníky, kteří se na svatbě nějakým způsobem podíleli, například i fotografa. Rovněž zejména na venkově, kde se lidé navzájem znají, je zvykem podarovat výslužkou široké okolí. Výslužku je taktéž obvyklé připravit i kolegům v zaměstnání.

Krabičky jsou dostatečně pevné a odolné, není tak nutné se strachovat o to, že by se v nevhodnou chvíli protrhly nebo samovolně jinak zdeformovaly a sladkosti se rozsypaly. Krabičku je však vhodné ještě vystlat například papírem na pečení, případně ozdobný ubrousek. Ten může být i v barvách, které ladí s celkovým pojetím. Pro slavnostnější dojem můžete naaranžovat i vlizelín či organzu. Díky tomu se od cukroví nepromastí.

Příslušnou velikost je nutné zvolit s ohledem na plánované pohoštění a jeho množství. Krabičky lze dodat v několika rozměrech. Ty se vždy uvádějí v centimetrech. Krabičky mohou být vybaveny i praktickým uchem na přenášení.

Velikost krabiček lze volit i na základě důležitosti. Samozřejmě nemůže pár nikdo nutit k tomu, aby komukoli výslužku povinně dával. Stále se má jednat o milý zvyk, který je součástí svatebních tradic, nikoli o povinnost.